facebook-domain-verification=8xtccc7m1it325qupx3cp5n5o5w7mp
top of page

pá 17. 5.

|

Březina

CELODENNÍ SKUPINOVÝ SILNIČNÍ KURZ - MNICHOVO HRADIŠTĚ - 17. KVĚTNA 2024

PROGRAM KURZU: 9:30 sraz 9:30-10.00 registrace 10:00 začátek kurzu POZOR! Vjezd na letiště je od obce Honsob - přímo zde: https://goo.gl/maps/V37mVAbQqgqJJh4Y8 GPS: 50°32'28.2"N 15°01'21.3"E Hlavním vjezdem není možné se na letiště dostat!

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
CELODENNÍ SKUPINOVÝ SILNIČNÍ KURZ - MNICHOVO HRADIŠTĚ  - 17. KVĚTNA 2024
CELODENNÍ SKUPINOVÝ SILNIČNÍ KURZ - MNICHOVO HRADIŠTĚ  - 17. KVĚTNA 2024

Čas a místo

17. 5. 2024 9:30 – 17:00

Březina, letiště, 294 11 Mnichovo Hradiště, Česko

O události

Celodenní silniční skupinový kurz je, po ZCELA INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE, druhou nejkvalitnější možností, jak se na motorce zdokonalit.  

Na začátku kurzu budete našimi instruktory rozřazeni do 2 výkonnostních skupin, v nichž bude poté výuka systematicky robíhat.

Míň pokročilým jezdcům na motorce trpělivě vysvětlíme a potrénujeme s vámi správné techniky ovládání motorky v pomalejších rychlostech a postupně vám pootevřeme dveře mezi pokročilejší jezdce.

Víc pokročilým jezdcům odstraníme chyby a špatné návyky, potrénujeme s vámi správné techniky ovládání motorky ve vyšších rychlostech a připravíme vás na nejběžnější krizové situace.

Po celý kurz vám bude k dispozici v rámci kurzovného:  

✔ občerstvení - pitný režim, káva, čaj, sladkosti, ovoce a k obědu obložená bageta 

✔ technické vybavení - sada běžného nářadí, kompresor, startér baterií, lepicí sady na pneu; všichni naši instruktoři jsou technicky zruční a s menšími problémy vám rádi pomůžou 

✔ fotografie - asistenti kurzu fotí celý průběh kurzu, instruktoři je používají jako nástroj vašeho snažení, po kurzu vám je pošleme jako památku a pro inspiraci k dalšímu vzdělávání.

V každé výukové skupině bude max. 6 jezdců na 1 profesionálního instruktora, aby byla zajištěna individuální komunikace mezi instruktorem a každým jezdcem.

Kurz je určen pro ty z vás, kteří svoji motorku ovládáte natolik, že jste schopni na kurz bez problémů sami dojet na své motorce.

V případě, že jsi úplný začátečník, předautoškolák nebo se na motorce necítíš v provozu jistě a bezpečně, rádi ti připravíme zcela individuální výukový plán - zde: INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA.

Skupinové kurzy v naší Motoškole BNM jsou pověstné pohodovou uvolněnou atmosférou a pečlivým, trpělivým a velmi empatickým přístupem našich instruktorů se zaměřením na vaše významné zdokonalení.

V naší Motoškole BNM zásadně neposuzujeme a nezvýhodňujeme, zda jsi rychlý skorozávodník nebo pomalejší dáma v pokročilejším věku, zda máš nejnovější motorku za statisíce nebo starou Jawu.  

U nás v BNM dostane každý z vás maximální možnou pozornost a služby na nejvyšší profesionální úrovni!

INSTRUKCE KE KURZU:

9.30 sraz

9:30-10.00 registrace

10:00 začátek kurzu

POZOR! Vjezd na letiště je od obce Honsob - přímo zde: https://goo.gl/maps/V37mVAbQqgqJJh4Y8

GPS: 50°32'28.2"N 15°01'21.3"E

Hlavním vjezdem není možné se na letiště dostat!

Těšíme se na vás! ;-) 

Vaši BNMáci 

14. rok po celé ČR a SR = více jak 10 tisíc zdokonalených motorkářů.

Děkujeme za důvěru!

Sdílet událost

bottom of page