facebook-domain-verification=8xtccc7m1it325qupx3cp5n5o5w7mp
 

 SKUPINOVÉ KURZY O VÍKENDECH 

TERMÍNY SKUPINOVÝCH KURZŮ
NA SEZONU 2023 JSOU JIŽ VYPSÁNY

 KURZY POŘÁDÁME I VE TVÉM KRAJI 

Pro rok 2023 jsme pro vás opět připravili několik druhů skupinových kurzů po celé ČR i SR.

Vyberte si kde chcete kurz absolvovat: 

Pro SILNIČNÍ JEZDCE - celodenní skupinové tréninky jsou skvělá příležitost pro pečlivé zdokonalení začátečníků nebo výborný trénink pro středně pokročilé jezdce. 
Dále nabízíme náš unikát pro začátečníky - komplexní
Půlroční motoškolu.


Pro CESTOVNÍ ENDURISTY nabízíme opět loňskú novinku - PŮLROČNÍ CENDUROŠKOLU. Celosezónní intenzivní kurz, sestávající se ze 4 celodenních lekcí, pokaždé na jiném místě v Čechách. Poslední lekce je pak CELODENNÍ DOBRODRUŽNÝ VÝLET KRÁSNOU PŘÍRODOU PODÉL VÁHU (SK). S objednáním neváhejte, máme jen 8 volných míst. 
A nechybí samozřejmě ani již velmi tradiční "CESTA Z MĚSTA", určená nejen začátečníkům,
ale i pokročilejším přírodomilcům.


K našim oblíbeným kurzům patří také CELODENNÍ SILNIČNÍ VÝLET S INSTRUKTOREM. Který je určen pro všechny, kteří už mají nějaké zkušenosti a chtějí se zdokonalit přímo v jízdě v provozu.

Novinkou minulé sezony je trénink BEZPEČNÉ ZATÁČKY. Trénink je určený pro pokročilejší jezdce, kteří cítí, že jejich průjezdy zatáčkou nejsou úplně ideální a chtějí se zdokonalit.

Absolutní novinkou je
trénink ŠIKOVNOSTI A ZRUČNOSTI V POMALÉ JÍZDĚ. Je vhodný pro začátečníky na motorce po autoškole nebo jako rozhýbávačka po delší době neježdění, protože teprve skutečně umět přesně a jistě ovládat motorku v pomalé rychlosti je vstupní branou k rychlé jízdě, nikoli naopak.


Čtvrtým rokem absolvujeme pak VÍKENDOVÝ KEMP PRO JEZDCE NA CESTOVNÍM ENDURU na Slovensku, který najdete pod záložkou POZNÁVACÍ KEMPY.

Jen poctivý trénink dělá mistra!

 

KURZY V ČECHÁCH

 
3.png
2.png
4.png
POM - morava web.png
ZAT morava.png
 
6.png
8.png
9.png