facebook-domain-verification=8xtccc7m1it325qupx3cp5n5o5w7mp
top of page

SVĚŘTE SE DO RUKOU TRPĚLIVÝCH 
A EMPATICKÝCH ODBORNÍKŮ 

 INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA - PO CELÉ ČR A SR 

VÁŠ OSOBNÍ INSTRUKTOR A TRENÉR,
PRODUKTIVNĚJŠÍ A ÚČINNĚJŠÍ ZPŮSOB VÝUKY ČI ZDOKONALENÍ NEEXISTUJE!

Jsme připraveni se věnovat PŘESNĚ VAŠIM POTŘEBÁM a sestavit vám podle nich výukový plán.

Nezáleží na tom, jestli jste na motorce nikdy neseděli nebo zda si chcete jako pokročilý/á motorkář/ka pouze nechat odstranit chyby. 

Nabízíme pouze poctivé, individuální a vysoce odborné služby - po celé ČR a SR.
A naši instruktoři jsou jedni z nejempatičtějších, nejtrpělivějších a nejzkušenějších motocyklových bytostí, jaké si můžete přát....alespoň tak o nás hovoří stovky zákazníků na sociálních sítích a na google za uplynulých 14 let naší krásné práce, kteří nás odměňují 5ti *****.


A K JAKÝM AKTIVITÁM LZE "INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU" POUŽÍT?
A

 • "PŘÍPRAVKA PŘED AUTOŠKOLOU" (naše unikátní služba - jsme jediní na trhu, kteří takovou možnost nabízíme, kterou jsme se defacto jako Motoškola BNM proslavili a za kterou nás začátečníci na motorkách doslova milují! V 15 nebo 30 hodinách systematické a trpělivé výuky vás dostaneme tam, kam byste se pouhou autoškolou, samoučením nebo okoukáváním od zkušenějších NIKDY nedostali. Stane se z vás skvělý jezdec kvalitně ovládající motorku, který se v rámci výuky v autoškole - v těch pouhých 13 hodinách, věnuje už jen nástrahám silničního provozu a zvládnutí 10 těžkých cviků na cvičišti k závěrečným zkouškám).
   

 • ZDOKONALOVACÍ INDIVIDUÁLNÍ PLÁN PRO SILNIČNÍ JEZDCE (připravíme vám plán zdokonalení přímo pro vaše potřeby a cíle, navážeme na to, co již dobře umíte, zlepšíme vše nedokonalé a odstraníme zlozvyky, anebo když jste čerstvý/á absolvent/ka jiné autoškoly a necítíte se být na motorce jistý/á - tak šup šup k nám!). 

 • KONDIČNÍ JÍZDY V SILNIČNÍM PROVOZU (cítíte se na motorce celkem dobře, ale přeci jen z některých úseků běžného provozu máte obavy - centrum města, zatáčky mimo město, rychlá dálnice nebo máte nového skútra, těžkého Harleye, vysoké cestovní enduro nebo rychlou zalehávačku - nebojte - my víme a umíme a rádi vás zdokonalíme. :-)
   

 • NA CESTOVNÍM ENDURU "ZE SILNICE - DO TERÉNU" (cestovní enduro přeci máte i na to, že si občas projedete po prašné nebo štěrkové cestě, budete se umět pohybovat v kalužích a bahně, že zvládnete nějaké lehčí výjezdy a sjezdy, anebo že se dopracujete až k tomu procestovat vysoké hory někde na dálném východě - určitě vás k těmto cílům připravíme - individuálně a pečlivě! Sami totiž máme za sebou desítky tisíc km v terénu, od českého venkova počínaje, po ježdění ve 3 tis. m/n.m. na Kavkazu nebo v divokých horách Albánie).
   

 • PRŮPRAVA PŘED DOVOLENOU NEBO DELŠÍ CESTOU (ať už pojedete kamkoli po světě, jsme tu pro vás, abychom pečlivě připravili vás i vašeho spolujezdce a klidně i s plnou bagáží - ať už pro silniční ježdění nebo do vysokých hor).
   

 • NEBO MÁTE JINÉ PŘÁNÍ? JSTE TU SPRÁVNĚ - FAKT JSME PRO VÁS TI SPRÁVNÍ PARŤÁCI! (máte chuť vyrazit na pár dnů do zahraničí nebo na výlet po ČR nebo chcete jen parťáka na moto-odpoledne na kafe a pokec?).
   

Zavolejte nám, moc rádi vám připravíme nabídku vymyšlenou přímo pro vás! 
e-mail:  info@bezpecne-na-motorce.cz

tel:      +420 774 422 042 - Adéla

nebo    +420 604 564 676 / +421 944 335 585 - Katarína

VYBERTE SI SVŮJ KRAJ

 FOTOGALERIE Z INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY 

bottom of page