nahoru

Dárkové poukazy

Kupte svému blízkému motorkáři smysluplný dárek! Dárkový poukaz na kurzy bezpečné jízdy potěší každého!

Obdarovaný si sám vybere termín a místo kurzu dle vlastní potřeby, poukaz je možné využít na jakýkoliv kurz z Vámi vybrané kategorie kurzů. Stačí kliknout na vhodný poukaz, vyplnit údaje o Vás a obdarovaném, zvolit pdf verzi nebo luxusní dárkovou krabičku, odeslat a vše ostatní už nechte na nás. Pokud si nevíte rady, rádi vám s výběrem kurzu poradíme! Poukazy mají platnost 1 rok od vystavení.

Pište na e-mail info@bezpecne-na-motorce.cz nebo volejte +420 273 134 880.

DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ „SILNIČNÍ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY A STŘEDNĚ POKROČILÉ“
Co získá obdarovaný?

Na SILNIČNÍCH KURZECH s BEZPEČNĚ NA MOTORCE AKADEMIE vám pomůžeme získat větší jistotu při ovládání motorky, posuneme vaše limity a naučíme lépe zvládat krizové situace. K dispozici vám budou profesionální instruktoři a výukové motocykly, mj. i se speciálním protipadacím rámem. Těšíme se na Vás!

koupit za 4 450 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ „CESTA Z MĚSTA“
Co získá obdarovaný?

Kurz CESTA Z MĚSTA je určený PRO MOTORKÁŘE NA CESTOVNÍCH ENDURECH i se silničními pneumatikami. A nejen vyježděným borcům pro jejich zdokonalení, ale i úplným začátečníkům, kteří jízdu v terénu ještě nikdy nezkusili. Kurz je zaměřen na pečlivé základy ovládání těžkého silničního endura v terénu, správnou rovnováhu a pozici těla při pohybu po nestabilním povrchu, vyzkoušíte výjezdy a sjezdy. Parádní celodenní vyjížďka po cestách i necestách, v přírodních areálech i v provozu. Těšíme se na Vás!

koupit za 2 490 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ „PŮLROČNÍ MOTOŠKOLA“
Co získá obdarovaný?

Jedinečnou šanci stát se během půl roku středně pokročilým motorkářem. V praxi to znamená 5 celodenních lekcí rozložených do 5 měsíců. V rámci každé lekce se instruktor podrobně věnuje jednotlivým disciplínám bezpečného ovládání motocyklu. Je to jeden z nejefektivnějších způsobů výuky. Tato výuka je vhodná především pro úplné začátečníky, pro ty, kteří se teprve chystají do autoškoly nebo ji čerstvě absolvovali anebo pro ty, kteří potřebují získat jistotu a s motorkou se pomalu, ale systematicky sžít. V průběhu motoškoly je také možné absolvovat neomezené množství silničních kurzů jako trénink navíc. Bonusem k motoškole je pak Víkendový Kemp. Darujte svému milému motorkáři systematickou a trpělivou výuku.

koupit za 16 990 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ „INDIVIDUÁLNÍ VÝUKOVÝ PLÁN“
Co získá obdarovaný?

Obdarovaný získá finanční kredit na individuální výuku, která bude připravena na základě jeho požadavků. S Hlavním instruktorem a metodikem si stanoví cíle a následně bude s pečlivě vybraným instruktorem pracovat na jejich dosažení. Individuální výuka, jeden žák a jeden instruktor, je nejefektivnější způsob výuky. Neváhejte a udělejte tu největší radost svému blízkému.

koupit
DÁRKOVÝ POUKAZ