nahoru

Dárkové poukazy

Kupte svému blízkému motorkáři smysluplný dárek! Dárkový poukaz na kurzy bezpečné jízdy potěší každého!

Obdarovaný si sám vybere termín a místo kurzu dle vlastní potřeby, poukaz je možné využít na jakýkoliv kurz z Vámi vybrané kategorie kurzů. Stačí kliknout na vhodný poukaz, vyplnit údaje o Vás a obdarovaném, zvolit pdf verzi nebo luxusní dárkovou krabičku, odeslat a vše ostatní už nechte na nás. Pokud si nevíte rady, rádi vám s výběrem kurzu poradíme! Poukazy mají platnost 1 rok od vystavení.

Pište na e-mail info@bezpecne-na-motorce.cz nebo volejte +420 273 134 880.

DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ „SILNIČNÍ KURZ PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY A PŘEDAUTOŠKOLÁKY“
Co získá obdarovaný?

Na SILNIČNÍM KURZU PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY A PŘEDAUTOŠKOLÁKY Vás naučíme preciznímu ovládání motorky, správnému rozjíždění, řazení a bezpečnému brzdění. Po perfektním zvládnutí těchto základů vás provedeme dál metodikou výuky podle vašich přání a představ. Naši trpěliví instruktoři přizpůsobují výuku přímo potřebám každého z vás. V kurzu jsou max. 3 účastníci. Těšíme se na Vás!

koupit za 5 450 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ „SILNIČNÍ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY A STŘEDNĚ POKROČILÉ“
Co získá obdarovaný?

Na SILNIČNÍCH KURZECH s BEZPEČNĚ NA MOTORCE AKADEMIE vám pomůžeme získat větší jistotu při ovládání motorky, posuneme vaše limity a naučíme lépe zvládat krizové situace. K dispozici vám budou profesionální instruktoři a výukové motocykly, mj. i se speciálním protipadacím rámem. Těšíme se na Vás!

koupit za 4 450 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ „PŮLROČNÍ MOTOŠKOLA“
Co získá obdarovaný?

Jedinečnou šanci stát se během půl roku středně pokročilým motorkářem. V praxi to znamená 5 celodenních lekcí rozložených do 5 měsíců. V rámci každé lekce se instruktor podrobně věnuje jednotlivým disciplínám bezpečného ovládání motocyklu. Je to jeden z nejefektivnějších způsobů výuky. Tato výuka je vhodná především pro úplné začátečníky, pro ty, kteří se teprve chystají do autoškoly nebo ji čerstvě absolvovali anebo pro ty, kteří potřebují získat jistotu a s motorkou se pomalu, ale systematicky sžít. V průběhu motoškoly je také možné absolvovat neomezené množství silničních kurzů jako trénink navíc. Bonusem k motoškole je pak Víkendový Kemp. Darujte svému milému motorkáři systematickou a trpělivou výuku.

koupit za 16 990 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ „KURZ PRO ŽÁKY AUTOŠKOL“
Co získá obdarovaný?

KURZ PRO ŽÁKY AUTOŠKOL je určen pouze žákům právě absolvujících autoškolu skupiny A, A1, AM, A0. V celodenním kurzu žáka základně naučíme ovládat motorku, získá větší jistotu se strojem, na konci kurzu si vyzkouší cviky, které jsou vyžadovány u závěrečných zkoušek. Kurz žáci absolvují na našich motorkách kubatury 125 anebo si mohou zapůjčit za příplatek silnější motocykl. Těšíme se na vás!

koupit za 4 450 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ „MOTO-VÝLETY po krásách naší republiky“
Co získá obdarovaný?

Dopřejte vašim blízkým krásný zážitek v podobě celodenního výletu po krásných silnicích naší úžasné republiky, a to pod vedením instruktora. V průběhu výletu se instruktor účastníkům plně věnuje a radí jim jak správně a bezpečně ovládat svůj motocykl v provozu a vyjížďku si krásně užít. Trasy jsou vždy pečlivě vybrány tak, aby si výlet užili všichni účastníci. Moto-výlety jsou primárně určeny pokročilým jezdcům. Dopřejte vašim blízkým skvělý zážitek v podobě vyjížďky po krásných českých silnicích.

koupit za 1 990 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ „BLBNUTÍ V TERÉNU“
Co získá obdarovaný?

Obdarovaný získá 3 hodiny blbnutí v terénu na našich motorkách Rieju Tango 125 a 250. A vyblbnout se může opravdu každý. I ten nebo ta, který/á v terénu ještě nikdy nejezdil/a. Tréninku se účastní vždy pouze 4 účastníci, takže instruktor má dostatečný prostor se věnovat každému individuálně. A nejlepší na tom je, že kurz se koná přímo v Praze, kousek od metra, takže stačí si zabalit moto-oblečení a helmu a dorazit k nákupnímu centru Nové Butovice. Umožněte vašim blízkým se pořádně vyřádit a vyzkoušet základy endura.

koupit za 1 990 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ „CESTA Z MĚSTA“
Co získá obdarovaný?

Kurz CESTA Z MĚSTA je určený PRO MOTORKÁŘE NA CESTOVNÍCH ENDURECH i se silničními pneumatikami. A nejen vyježděným borcům pro jejich zdokonalení, ale i úplným začátečníkům, kteří jízdu v terénu ještě nikdy nezkusili. Kurz je zaměřen na pečlivé základy ovládání těžkého silničního endura v terénu, správnou rovnováhu a pozici těla při pohybu po nestabilním povrchu, vyzkoušíte výjezdy a sjezdy. Parádní celodenní vyjížďka po cestách i necestách, v přírodních areálech i v provozu. Těšíme se na Vás!

koupit za 2 490 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ „POPRVÉ NA OKRUHU“
Co získá obdarovaný?

Na OKRUHOVÝCH KURZECH s BEZPEČNĚ NA MOTORCE AKADEMIE zažijete kromě trpělivé výuky od největších profesionálů i jedinečnou atmosféru pohody a dobré nálady. A je jedno, jestli jste úplný začátečník, který na okruhu nikdy nejel nebo vyježděný borec, který se chce od našich profíků odnaučit nějaké ty chybky a zrychlit časy. Okruh je disciplína, která je skvělou průpravou i pro silniční motorkáře. Plynulý průjezd zatáčkami, nalezení správné stopy a klid v krizových situacích byste na silnici nacházeli během mnoha set až tisíc km. Těšíme se na Vás!

koupit za 3 950 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ „SKÚTR KURZ“
Co získá obdarovaný?

Na SKÚTR KURZECH s BEZPEČNĚ NA MOTORCE AKADEMIE zažijete kromě trpělivé výuky od největších profesionálů i jedinečnou atmosféru pohody a dobré nálady. A je jedno, jestli jste úplný začátečník, který na skútru nikdy nejel nebo vyježděný borec, který se chce od našich profíků odnaučit nějaké ty chybky. Obzvláště pro skútristy a jejich proplétání se městskými uličkami a štrůdly aut je důležité perfektně umět jemné ovládání skútru a zvládnout náhlou krizovou situaci. To vše se u nás naučíte. Těšíme se na Vás!

koupit za 1 990 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ „VÍKENDOVÝ KEMP“
Co získá obdarovaný?

Na víkendovém KEMPU BEZPEČNĚ NA MOTORCE AKADEMIE si užijete výuku na motorce pod dohledem profesionálních instruktorů spojenou se zábavou. Ve 2 dnech si projdete 6 atraktivními disciplínami (okruhové jízdy, enduro jízdy, soutěž Motoslalom, měření brzdných drah, výuku 1. pomoci a vyjížďky do provozu na demo motorkách) a zažijete mnoho nevšedních zážitků! Kemp BNM je jedinou takovou akcí v ČR.

koupit za 6 950 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ
DÁRKOVÝ POUKAZ „INDIVIDUÁLNÍ VÝUKOVÝ PLÁN“
Co získá obdarovaný?

Obdarovaný získá finanční kredit na individuální výuku, která bude připravena na základě jeho požadavků. S Hlavním instruktorem a metodikem si stanoví cíle a následně bude s pečlivě vybraným instruktorem pracovat na jejich dosažení. Individuální výuka, jeden žák a jeden instruktor, je nejefektivnější způsob výuky. Neváhejte a udělejte tu největší radost svému blízkému.

koupit